Дитячий розвиваючий музичний килимок із підсвічуванням і проекцією зоряного неба Бірюзовий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35217
832 ₴
738 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діти починають вивчати світ навколо від народження, тому завданням батьків є надавати їм такі іграшки, які допоможуть малюкам чогось навчитися й дізнатися щось нове. Цей килимок для найменших пропонує малюкові широкий спектр нових аудіовізуальних і тактильних вражень. У комплекті з килимком дуга з різноманітними підвісками, а також піаніно, яке познайомить дитину з музикою та зіграє їй кілька заспокійливих колискових.
Особливості:
- Доступно 3 режими роботи піаніно: два в яких клавіші програють окремі ноти, й один, де кожна клавіша грає цілу мелодію
- Піаніно має підсвічування та проекцію зоряного неба
- Піаніно працює від батарейок
- До набору входять чотири брязкальця у формі милих тварин
- До комплекту входить безпечне дзеркальце
- Килимок прикрашений яскравим принтом із мультяшними персонажами
- Піаніно знімне, може використовуватися як окрема іграшка
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри виробу: 55 х 64 х 41 см
- Матеріал: Пластик, текстиль
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 8 х 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 738 ₴


