Дитячий магнітний конструктор Building Blocks Лабіринт із кульками 172 деталі

- Немає в наявності
- Код: 35174
1 509 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юні архітектори будуть у захваті: справжній лабіринт із прозорими тунелями, який можна зібрати без особливих зусиль! Магнітні елементи конструктора та покрокова інструкція перетворять процес будівництва на розважальну гру!
Особливості:
- Конструктор-лабіринт із прозорими тунелями
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має кольорове забарвлення
- Покрокова інструкція допоможе легко зібрати лабіринт
- Зручний бокс для зберігання
- Конструктор виготовлений із міцного первинного пластику
- Деталі конструктора
- Покрокова інструкція
- Тематичні наклейки
- 12 кульок зі дзвінким елементом
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Тип конструктора: Магнітний
- Кількість деталей: 172 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 48 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 172 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 509 ₴



