Дитячий ігровий столик зі стільчиком Конструктор Двостороння стільниця 88 деталей

- Немає в наявності
- Код: 35168
920 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дитячого конструктора являє собою невеликий столик із двосторонньою стільницею. Один бік столика — це панель для збирання конструктора, інший бік — гладка, на якій можна малювати. Столик для конструктора виготовлений із міцного пластику та має яскравий дизайн. Він досить компактний, тому його можна легко розмістити в будь-якій кімнаті. До набору входять 88 деталей конструктора, які можна використовувати для створення різних фігурок, транспорту та будівель. Деталі конструктора великі та яскраві, тому вони легко збираються навіть маленькими дітьми. До набору додається зручний стільчик.
Особливості:
- У наборі 88 елементів
- До набору додатково входять стільчик і стіл, на якому можна складати конструктор, і контейнери для зберігання, куди можна складати деталі
- Поверхню можна перетворити на дошку для малювання
- Великі деталі
- Барвисті кольори ігрових елементів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 88 шт.
- Розміри столика в зібраному вигляді (ДхШхВ): 59 х 31,5 х 28,5 см
- Розмір стільчика: 19 х 19,5 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 11,5 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 88 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 920 ₴






