Набір полімерної глини Створюй красу Прикраси 4FUN Game Club Морська тематика

-13%
- Готово до відправки
- Код: 35105
466 ₴
406 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості від "4FUN Game Club" — втілення ідей маленьких майстринь. Він подарує позитивні емоції під час творчого процесу та радість від отриманої прикраси, створеної власними руками. Дайте волю фантазії, "зліпіть" ідею, запікайте її в духовці, і ваш витвір мистецтва готовий!
Комплектація:
- 8 кольорів полімерної глини
- Ланцюжок
- Фурнітура
- Пластикова голка
- Еластичний шнур
- Молд для створення прикрас
- Валик для розкачування глини
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Тематика прикрас: Морська
- Пакування: Коробка
- Розміри упакування: 16 х 3 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість кольорів | 8 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: 406 ₴





