Килимок для малювання Мода 12 фломастерів 100 х 70 см

- Немає в наявності
- Код: 35113
306 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте своїй маленькій художниці справжню дивинку! Цей яскравий килимок не тільки стане в пригоді під час пікніка або гри на підлозі, але й сам він є іграшкою! Килимок має незаповнені кольором частини малюнка й тут у гру вступає ваш малюк, адже килимок є великим багаторазовим розфарбуванням!
Картинки на килимку мають кольорові точки, які підказують дитині якого кольору мають бути частини малюнка, а до комплекту додані 12 яскравих маркерів, які легко змиваються з килимка простою водою.
Особливості:
- Килимок містить зображення модних образів ляльок
- У комплекті з килимком йде набір з 12 фломастерів
- Розмальоване можна стерти з килимка звичайною вологою серветкою або випрати килимок
- Розмальовка має кольорові крапки, які підказують якого кольору мають бути елементи малюнка
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри килимка: 100 х 70 см
- Тематика: Мода
- Кількість фломастерів: 12 шт
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 18,5 х 4 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Раскраска |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Кількість кольорів | 12 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 306 ₴



