Дитячий ігровий намет Пожежна машина 110х70х70 см у сумці Червоний

- Немає в наявності
- Код: 35126
646 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власна пожежна машина прямо в дитячій кімнаті! Розкладна палатка має компактні розміри, тому легко знайде своє місце в дитячій. Завдяки своїй конструкції, вона швидко розкладається і складається. Для зручного зберігання передбачена спеціальна сумка з ручками.
Особливості:
- Розкладається всього в кілька кроків
- Складається в компактну сумочку
- Цікавий тематичний дизайн
- Міцний каркас з металевих стрижнів
- Має сітчасті отвори для циркуляції повітря
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 110 х 70 х 70 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Розміри упаковки: 38 х 4 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 700 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 646 ₴

