Дитячий ігровий намет із пластиковим каркасом Будиночок Play Tent 121х105х137 см Синій

- Немає в наявності
- Код: 35138
2 162 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просторий ігровий намет здатний перетворити дитячу кімнату в місце веселих пригод! Намет виконаний у вигляді будиночка, прикрашений кольоровими зображеннями. Він легко вмістить в себе не тільки господаря, але і його друзів. Зручне віконце і повітряні фіранки наповнять будиночок атмосферою затишку.
Особливості:
- Намет виконаний у вигляді будиночка
- Кольорові малюнки на стінах і даху
- Каркас намету з пластиковими стрижнями
- 2 вікна (в стіні і даху)
- Фіксуються фіранки на вході
- Має легкозбірну конструкцію
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри в зібраному вигляді: 121 х 105 х 137 см
- Матеріал: Пластик, текстиль
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 44 х 10 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1050 мм |
| Довжина | 1210 мм |
| Висота | 1370 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 162 ₴



