Дитячий ігровий намет квадратний Єдиноріг 88х88х108 см у сумці Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 35142
776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організуйте своїй дитині власний куточок, у якому вона зможе зануритися у свої мрії та фантазії, втілюючи в життя різні ігрові сюжети! Комфортний намет у тематичному забарвленні стане чудовою фортецею для вашого малюка. Міцний каркас забезпечить стійку форму намету, а миле колірне рішення з казковими зображеннями тішитиме око!
Особливості:
- Яскравий казковий дизайн
- Милі зображення улюблених героїв
- Міцний каркас із металевих стрижнів
- Вставки із сітки на даху у вигляді вікон
- Дах намету створює імітацію будиночка
- Зручний отвір-двері
- Складається легким рухом в сумочку для зберігання і транспортування
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 88 х 88 х 108 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Розміри упаковки: 36 х 5 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 880 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 776 ₴


