Дитячий ігровий намет піраміда Месники Avengers Marvel 70х70х90 см у сумці

-29%
- Готово до відправки
- Код: 35151
718 ₴
509 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен із нас у дитинстві мріяв знайти свій власний маленький і дуже затишний куточок. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія стала реальністю. Представляємо вам чудовий дитячий намет, який зручно розмістити вдома або взяти із собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Особливості:
- Розкладається лише за кілька кроків
- Складається в компактну сумочку
- Прикрашений зображеннями улюблених героїв
- Має сітчасті отвори для циркуляції повітря
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 70 х 70 х 90 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Розміри упаковки: 31 х 2,5 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Персонажі | Месники |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 509 ₴

