Пістолет із мильними бульбашками з підсвічуванням Жовтий

-25%
- Готово до відправки
- Код: 35095
742 ₴
558 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливість цього набору в тому, що він виконаний у яскравих кольорах, його корпус можна прикрасити наліпками, а щоб бути мобільним під час гри додається пляшечка-сумочка для бульбашок. Пістолет може випускати безліч бульбашок за лічені секунди. Тож заряджай цю мильну зброю, і вперед на зустріч пригодам.
Особливості:
- До набору додаються наліпки для прикрашання мильної зброї
- Також додається пляшечка з мильними бульбашками та 4 пакетики з мильним концентратом
- До пістолета додається пляшечка для бульбашок, яку можна одягнути як сумку
- Під час роботи іграшка підсвічується яскравими кольорами
- Іграшку виготовлено з якісного пластику, що безпечний для здоров'я дитини.
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір пістолета (ДхШхВ): 15 х 7 х 14 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 9 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
- Ціна: 558 ₴


