Трансформер 3 в 1 Робот Танк Скорпіон Deformable Mecha Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 34997
478 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний робот виглядає потужним солдатом, який у кілька простих кроків трансформується в міжгалактичний танк або фігурку скорпіона. Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини. Іграшка підходить для дітей молодшого віку, оскільки має низький рівень складності трансформацій.
Особливості:
- Стильний дизайн
- Яскраве забарвлення
- Робот трансформується в міжгалактичний танк або фігурку скорпіона
- Високоточна деталізація поверхні іграшки
- Модель вирізняється високою міцністю конструкції
- Безліч рухомих елементів
- Аксесуари у формі зброї
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота іграшки: 21 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 10 х 22,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Висота | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 478 ₴



