Трансформер 2 в 1 Робот Вертоліт Deformable Mecha Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 34998
478 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний робот виглядає потужним солдатом, який за кілька простих кроків трансформується в вертоліт. Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини. Іграшка підходить для дітей молодшого віку, оскільки має низький рівень складності трансформацій. Машинка має оптимальні розміри, тому дитині буде зручно тримати її в руці.
Особливості:
- Стильний дизайн
- Яскраве забарвлення
- Робот трансформується в вертоліт і назад
- Високоточна деталізація поверхні іграшки
- Легко обертаються кінцівки трансформера
- Аксесуари у формі зброї
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота іграшки: 12 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 10 х 22,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 478 ₴


