Інтерактивна іграшка Динозавр Велоцираптор світло звук Салатовий із синім

- Немає в наявності
- Код: 34949
446 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий динозавр перенесе маленьких дослідників у далекий світ доісторичних пригод. Іграшка виготовлена з міцного пластику з увагою до найдрібніших деталей.
Динозавр має реалістичний зовнішній вигляд, що допомагає дітям уявити себе очевидцем епохи найбільших доісторичних істот. Великі кігті, загострений хвіст і дивовижні щелепи — все це надає іграшці особливого шарму.
Іграшковий звір ідеально підходить для сюжетно-рольових ігор, діти можуть створювати свої власні сюжети, досліджувати та вивчати світ динозаврів, а також грати з іншими іграшками, створюючи власну динозавр-експедицію.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Відтворює звук гарчання
- Ефектна підсвітка
- Рухомі кінцівки;
- Працює від батарейок
- Розвиває фантазію, творче мислення і стимулює цікавість до дослідження епохи динозаврів
- Модель може використовуватися як навчальний інструмент для вивчення динозаврів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри іграшки: 27 х 10 х 15 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки LR44 (входять до комплекту)
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 19 x 11 x 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 15 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 446 ₴





