Музична каталка 4в1 Толокар Каталка-Ходунки Самокат Інтерактивний столик Huanger Рожева

- Немає в наявності
- Код: 34802
2 150 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна музична каталка 4в1 таїть у собі низку унікальних особливостей та розвиваючих ігор, які неодмінно захоплять Вашого малюка!
Ця модель гарантує дитині максимальну стійкість під час ходьби, запобігаючи випадковим падінням. Каталка обладнана спеціальною рельєфною ручкою та чотирма колесами з прогумованими накладками, які захищають від випадкових ковзань різними покриттями. Також на колесах встановлені фіксатори, що регулюють швидкість обертання коліс.
Особливості:
- 4 варіанти трансформації: толокар, каталка-ходунки, самокат, ігровий столик
- Гармонійне поєднання пастельних кольорів
- Безліч розвиваючих ігор
- Музичне піаніно
- Баскетбольна сітка
- Фіксатори та прогумовані накладки на колесах
- 2 положення висоти ручки.
- Ігрова панель містить багато цікавих і функціональних елементів: музичне міні-піаніно у вигляді крабика, шестерні, що обертаються, сортер, барильце-брязкальце, баскетбольна сітка, різнокольорові кільця різних форм і розмірів, метелик-перевертень.
Комплектація:
- Ігрова основа;
- 2 ніжки
- 4 ніжки для столика
- Сидіння
- Ручка
- Кільце із сіткою
- 3 м'ячики з гримаючими елементами
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Габарити каталки в зібраному вигляді: 55 х 54 х 50 см
- Габарити столика в зібраному вигляді: 33 х 37 х 24 см
- Габарити толокара в зібраному вигляді: 64 х 39 х 50см
- Габарити самоката в зібраному вигляді: 64 х 39 х 50 см
- Елементи живлення: 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 50 х 17 х 39 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 2 150 ₴






