Музична каталка 5 в 1 Ходунки Каталка Самокат Гойдалки Ігровий столик Huanger Рожева з жовтим

-9%
- Готово до відправки
- Код: 34814
2 265 ₴
2 059 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна музична каталка 5в1 таїть у собі низку унікальних особливостей та розвиваючих ігор, які неодмінно захоплять Вашого малюка!
Ця модель гарантує дитині максимальну стійкість під час ходьби, запобігаючи випадковим падінням. Каталка обладнана спеціальною рельєфною ручкою та чотирма колесами з прогумованими накладками, які захищають від випадкових ковзань різними покриттями.
Особливості:
- 5 варіантів трансформації: ходунки, гойдалки, самокат, ігровий столик
- До комплекту входять ходунки з панеллю, що розвиває, сидіння, батьківська ручка
- Функції іграшки можна змінювати відповідно до віку та потреб дитини
- Гармонійне поєднання пастельних кольорів
- Панель відтворює мелодію під час старту
- Панель містить піаніно, що відтворює звуки нот, підсвічування, пальчикові ігри, сортер, також до неї додатково можна прикріпити сітку
- Панель містить регуляцію гучності
- Легкозбірна конструкція
Комплектація:
- Ігрова основа
- 2 ніжки
- 3 ніжки для столика
- Сидіння
- Ручка
- Кільце із сіткою
- 3 м'ячики з гримаючими елементами
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Габарити гойдалки у зібраному вигляді: 61 х 45,5 х 51 см
- Габарити ходунків у зібраному вигляді: 46 х 44 х 43 см
- Габарити столика в зібраному вигляді: 31 х 37 х 18 см
- Габарити толокара в зібраному вигляді: 54 х 33 х 47 см
- Габарити самоката в зібраному вигляді: 54 х 33 х 47 см
- Елементи живлення: 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 62 х 15 х 47 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії, Ігрова панель |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 43 см |
- Ціна: 2 059 ₴







