Дитячий автомат із глушником М 416 Орбіган на акумуляторі стріляє орбізами Pioneer Синій

- Немає в наявності
- Код: 34815
692 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова зброя для хлопчиків від 14 років. Оригінальний автомат стріляє орбізами та працює за автоматичним принципом. До комплекту входить акумуляторна батарея, яку можна заряджати за допомогою кабелю USB. Ще однією відмінністю іграшкової зброї є його незвичайне забарвлення. Замість традиційного чорного кольору — яскраві кольори, які вигідно виділяють автомат серед інших.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням
- Чудова деталізація
- Автоматичний принцип роботи
- Стріляє орбізами, що входять до комплекту
- Яскраве знімне дуло
- Автомат працює від акумуляторної батареї
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Автомат
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи
- Ємність для орбізів
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Габарити автомата: 51 х 7 х 15 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 7,4V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 36 х 8 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 692 ₴

