Дитячий автомат на акумуляторі Орбіган Changeable з орбізами 44 см

- Немає в наявності
- Код: 34816
744 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова зброя для хлопчиків від 14 років. Оригінальний автомат стріляє орбізами та працює за автоматичним принципом. На відміну від аналогічних моделей, цей автомат має вбудовану акумуляторну батарею. Хлопчику залишається тільки своєчасно заряджати її за допомогою кабелю USB. Ще однією відмінністю іграшкової зброї є його незвичайне забарвлення. Замість традиційного чорного кольору — яскраві кольори, які вигідно виділяють автомат серед інших.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням
- Чудова деталізація
- Автоматичний принцип роботи
- Стріляє орбізами, що входять до комплекту
- Яскраве знімне дуло
- Вбудована акумуляторна батарея
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Автомат
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи
- Ємність для орбізів
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Габарити автомата: 44 х 5 х 17 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея (вбудована)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 39 × 6 × 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 744 ₴


