Дитячий автомат на акумуляторі з глушником Орбіган Vector стріляє орбізами 54 см

- Немає в наявності
- Код: 34817
722 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нове слово в іграшковій зброї! Сучасна модель автомата має безліч переваг. Зброя з автоматичним режимом працює від акумуляторної батареї, що входить до комплекту. Автомат має частково розбірну конструкцію, тож хлопчик може тренуватися збирати її на швидкість. Додаткова ручка на корпусі дає змогу надійно утримувати автомат двома руками.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням
- Чудова деталізація
- Автоматичний принцип роботи
- Стріляє орбізами, що входять до комплекту
- Знімний глушник
- Автомат працює від акумуляторної батареї
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Автомат
- Глушник
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи
- Ємність для орбізів
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Довжина автомата: 54 см
- Колір: 2 кольори (зелений, червоний)
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 7,4V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 44 × 7,5 × 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
- Ціна: 722 ₴

