Іграшковий автомат із глушником і окулярами на акумуляторі Орбіган М 416 стріляє орбізами Чорно-червоний

- Немає в наявності
- Код: 34818
824 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний автомат урізноманітнить, підвищить дитячу активність. Його особливість полягає в наявності двох режимів: механічного та автоматичного.
Механічний режим дає змогу здійснювати прицільні одиничні постріли, автоматичний — чергою "збивати ворога наповал", перетворюючись на справжнього супергероя.
Автомат працює від акумуляторної батареї, стріляє орбізами.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням
- Чудова деталізація
- Наявність двох режимів роботи: механічного й електричного
- Стріляє орбізами
- Знімний глушник
- Електричний режим працює від акумуляторної батареї
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виготовлений із міцного безпечного пластику
Комплектація:
- Автомат
- Глушник
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи
- Ємність для орбізів
- Захисні окуляри
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Довжина автомата в зборі: 62 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 40 х 7 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
- Ціна: 824 ₴


