Іграшковий автомат на акумуляторі Орбіган М 416 з глушником і окулярами стріляє орбізами Чорно-зелений

- Немає в наявності
- Код: 34766
744 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий якісний автомат, що стріляє орбізами, на довго забезпечить захопливу й безпечну гру юним стрільцям.
Його особливість полягає в наявності двох режимів: механічного та автоматичного. Механічний режим дає змогу здійснювати прицільні одиничні постріли, автоматичний — чергою "збивати ворога наповал", перетворюючись на справжнього супергероя.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням
- Чудова деталізація
- Наявність двох режимів роботи: механічного та автоматичного
- Електричний режим працює від акумуляторної батареї 7.4V
- Стріляє орбізами
- Містить дуло, знімний глушник, магазин для патронів у формі гранати
- Розбірна конструкція
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виконаний із міцного первинного пластику
- Окуляри
Комплектація:
- Автомат
- Глушник
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи (2 пакети по 500 шт.)
- Окуляри
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 7.4V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 41,5 × 7,4 × 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Ширина упакування | 74 мм |
| Висота упаковки | 205 мм |
- Ціна: 744 ₴

