Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Слоник Зелений

- Немає в наявності
- Код: 34716
615 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий килимок має бути в кожного малюка, адже від самого народження він сприяє розвитку зорових, звукових і тактильних відчуттів. Кольоровий килимок легко приверне увагу дитини своїми іграшками: яскравий малюнок із тваринами, які можна уважно розглядати, 5 підвісок зі зручними ручками та головне — піаніно, яке подарує малюкам приємні колискові мелодії.
Особливості:
- Кольоровий розвиваючий килимок для найменших малюків
- Має легкозбірну конструкцію
- Піаніно з підсвічуванням клавіш
- Колискові мелодії
- 4 брязкальця у формі ведмедиків
- Килимок прикрашений кольоровими зображеннями тварин
- Ростомір
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір килимка: 74 х 56 х 43 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 9 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 430 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 615 ₴



