Дитячий іграшковий автомат M416 Орбіган стріляє орбізами Знімні елементи Червоний з білим

- Немає в наявності
- Код: 33565
870 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей багатофункціональний автомат стане ідеальним варіантом для вашої дитини, адже він поєднує в собі якість, стильний дизайн і технологічність. Іграшка має два режими стрільби: ручний і автоматичний, і тому може легко перетворитися з прицільної снайперської гвинтівки в автомат для контролю всього поля бою відразу завдяки довгим чергам пострілів. Зброя має місткий магазин, тому ваша дитина навряд чи залишиться без зарядів прямо посеред бою, а також зручну лямку для носіння автомата на плечі. Довжина автомата в зібраному вигляді 88 см.
Особливості:
- Яскравий дизайн принту на зброї
- Знімні елементи: приклад, ручка, дуло-глушник, приціл і магазин
- Приціл до автомата має справжнє збільшувальне скло та масштаб збільшення можна регулювати обертанням кільця на прицілі
- Акумулятор і кабель для його заряджання входять до набору
- Автомат має лямку для зручнішого перенесення
- Орбізи (500 шт.) для заряджання іграшки входять до набору
- Автомат має два режими стрільби: ручний і автоматичний
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Елементи живлення: Акумулятор (входить до набору)
- Розмір автомата (ДхШхВ): 88 х 4 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 90 х 7 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Червоний |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 900 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 870 ₴





