Дитячий іграшковий Пістолет Glock Орбіган стріляє орбізами на акумуляторі Зелений

- Немає в наявності
- Код: 33537
604 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитячий іграшковий Пістолет Glock Орбіган стріляє орбізами на акумуляторі Зелений»
Пістолет Glock має сучасний і стильний дизайн, який привертає погляди усіх, хто цікавиться іграшковою зброєю. Він виготовлений із високоякісних матеріалів і має ефектно пофарбований корпус, що надає йому ще більшої привабливості.
Пістолет стріляє орбізами, тому все, що потрібно зробити перед початком захопливої гри — це зібрати зброю, додати гідрогелеві кульки у воду, дочекатися, поки вони збільшаться в розмірах, помістити їх у магазин і натиснути на курок.
Такий пістолет має не тільки красивий вигляд, але й проявляє себе із сильного боку під час роботи, адже має потужний акумулятор. А щоб модифікувати зброю, додається глушник.
Особливості:
- Стріляє орбізами
- Працює від потужного акумулятора
- Велика обойма у формі гранати (подавання снарядів зверху)
- Глушник у комплекті
- Для безпечної гри в наборі також представлені окуляри
Комплектація:
- Пістолет
- Глушник
- Магазин
- USB кабель
- Акумулятор
- Пакетик з орбізами
- Окуляри
Характеристики:
- Вік: Від 12 років
- Елементи живлення: Акумулятор 7.4V (входить до комплекту)
- Розмір пістолета: 39 х 14 см
- Матеріал: Якісний пластик
- Дальність стріляння: 20 метрів
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27,5 х 8 х 16,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 12 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 165 мм |
- Ціна: 604 ₴



