Пенніборд скейт з колесами, що світяться Best Board Чорний

- Готово до відправки
- Код: 33539
864 ₴
747 ₴
Маленький лонгборд або, як його ще називають, пенні борд, стане чудовим подарунком для дитини або підлітка. Щоб кататися на такому скейті, не потрібно особливих навичок, якщо ви зазвичай не збираєтеся виконувати складні трюки та стрибки.
Скейт від ТМ Best Board у стильному чорному кольорі належить до круїзних лонгбордів, призначених для переміщення міськими рівними дорогами та відповідним для фрирайду, тобто «вільного катання». Оригінальна обробка деки представлена у вигляді антиковзного покриття, що формою нагадує риб'ячу луску.
Якісний пенніборд має класну маневровість, їздить плавно й безшумно. Завдяки цим якостям круїзні Лонгборди здобули визнання серед професійних райдерів і новачків у всьому світі.
Особливо ефектний вигляд має катання у вечірню пору, коли починає темніти, бо прозорі поліуретанові скейтові колеса яскраво світяться в темряві.
Особливості:
- Компактні розміри
- Антиковзне покриття деки
- Плавна та безшумна їзда
- Прозорі колеса
- Підсвічування коліс
Характеристики:
- Довжина деки: 55 см
- Діаметр коліс: 6 см
- Матеріал деки: Формований пластик + антиковзна поверхня
- Матеріал колес: PU (поліуретан) з підшипниками ABEC — 7
- Підвіска: Алюміній
- Вантажопідйомність: 70 кг
- Розмір (ДхШхВ): 55 х 15 х 10 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 747 ₴
