Набір для творчості Алмазні стікери Наліпки Ручка Стрази 4FUN Game Club

-9%
- Готово до відправки
- Код: 33431
355 ₴
323 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Алмазні стікери від бренда "4FUN Game Club" запрошує у світ кольору, блиску та невичерпного натхнення!
Алмазний стікер — це не тільки яскравий аксесуар, це блискуче відбиття настрою та неповторного стилю. Експериментуйте з кольорами, робіть яскраві акценти на предметах, які точно не залишаються непоміченими.
Готовий виріб вдало прикрасить улюблену записну книжку, чохол для телефона, дитячу сумочку або косметичку та стане чудовим доповненням образу малюка.
Особливості:
- Ручка із 6 змінними блоками
- 2 пакетика зі стразами
- Кожен із блоків додатково заповнений стразами певного кольору
- Шаблони з клейкою основою
- Кольорова покрокова інструкція
Покрокова інструкція:
- 1. Зберіть і заповніть алмазну ручку
- 2. Зніміть плівку з клейовим шаром
- 3. Прикладіть алмазну ручку до шаблону та натисніть, щоб алмаз зафіксувався на поверхні
- 4. Переконайтеся, що розташування алмазів відповідає шаблону
- 5. Акуратно зніміть наліпку з готовим малюнком
- 6. Прикріпіть наліпку на обраний предмет
Як зібрати алмазну ручку:
- 1. Зніміть прозорий блок
- 2. Застереження: складати алмази необхідно тільки на жорсткій поверхні
- 3. Покладіть у ручку 26 алмазів
- 4. Застереження: менша частина прозорого блока має бути спрямована вгору
- 5. Надягніть прозорий блок після заповнення алмазної ручки
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 2,5 х 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Аплікація |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Висота | 13 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Кількість кольорів | 6 |
- Ціна: 323 ₴


