Дитячий намет з тунелем Паровозик Томас 270 х 92 х 92 см

- Немає в наявності
- Код: 33435
1 405 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет може бути хорошим простором для великих пригод і веселощів, який подарує дітям безмежну свободу вираження своєї фантазії і творчості. Всередині дитина може грати, читати казки або вигадувати власні захоплюючі історії. Гра в наметі сприяє розвитку творчого мислення, уяви і навичок соціальної взаємодії, коли діти грають разом.
Особливості:
- Дизайн із зображенням героя
- Два намети, з'єднані тунелем
- Збірно-розбірна конструкція
- Легко складається в спеціальну сумку
- Невибаглива в догляді, легко миється
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 270 х 92 х 92 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 50 х 7 х 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Висота | 920 мм |
| Персонажі | Томас і його друзі |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 405 ₴



