Машинка позашляховик на радіокеруванні Багі 4WD з парою Червоний

- Немає в наявності
- Код: 33459
1 854 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований позашляховик представлений у стильному дизайні, який містить міцний, зносостійкий корпус. Керування може проводитися від звичайного пульта керування або браслета, який кріпиться на руку. Роликові колеса дають змогу легко обертатися на 360 градусів і їхати в різних напрямках. Ігри з радіокерованими машинками сприяють розвитку просторового мислення, уяви та реакції дитини. Іграшка зроблена з безпечних матеріалів.
Особливості:
- Два способи керування: пульт і жестами (за допомогою сенсорного браслета)
- Їде вперед, назад, вліво, вправо
- Їде боком
- Обертається на 360 градусів
- Їзда бездоріжжям
- Амортизатори
- Роликові колеса
- Пускає дим
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Комплектація
- Машинка
- Пульт керування
- Браслет-пульт дистанційного керування
- Акумулятор
- USB-кабель
- Ємність для води
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення браслета: Батарейка 1 шт. типу CR2032 (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:14
- Розмір іграшки: 26 х 20 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 22 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Баггі |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 1 854 ₴







