Дитячий рюкзак для школи та подорожей Супермен Superman

- Немає в наявності
- Код: 33410
595 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Є багато чинників, які потрібно враховувати, вибираючи рюкзак для дитини: міцність, місткість, дизайн, матеріали... Але в ці рюкзаки за мотивами популярної екшн-франшизи мають у собі все, що подобається та потрібно вашій дитині! Вони виготовлені з міцних матеріалів, які довго слугуватимуть малюкові, мають містке основне відділення з внутрішньою кишенею і меншу зовнішню кишеню на змійці, а також їхній дизайн яскравий і стильний. До того ж м'які лямки рюкзаків регулюються за довжиною, тому їх можна підлаштувати під дитину для максимального комфорту.
Особливості:
- М'які лямки, довжина яких регулюється
- Пластикова вставка для міцності
- Рюкзаки виготовлені в стилі героїв популярної франшизи
- Міцні та нетоксичні матеріали
- Містке головне відділення
- Є внутрішня кишеня і менша додаткова кишеня на змійці
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір рюкзака (ДхШхВ): 27 х 10 х 37 см
- Паковання: Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 595 ₴

