Машинка позашляховик на радіокеруванні з парогенератором Point Break Зелений

- Немає в наявності
- Код: 32173
1 061 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця потужна машинка — справжній символ пригод і швидкості. Її дизайн і великі колеса відразу дають зрозуміти, що перед вами — справжній звір! Ви можете вибирати швидкість і напрямок руху за допомогою радіокерування, що дає вам повний контроль над машинкою. Вона готова до ваших цікавих і захопливих пригод, де стрімкість і контроль — важливі елементи гри.
Особливості:
- Стильний дизайн із контрастними елементами
- Іграшка має яскраве підсвічування, яке можна регулювати кнопкою на пульті
- Обладнана парогенератором
- Містить динамічну музику
- Швидко реагує на команди пульта та має чудову керованість
- Великий радіус дії пульта
- Великі колеса з протекторним візерунком
- Ударостійкий пластиковий корпус
- Машинка працює від потужного акумулятора
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Рух перетятою місцевістю
Комплектація:
- Машинка
- Пульта керування
- Акумулятор
- USB-кабелю для заряджання
- Пляшечка
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір машинки: 23 х 19,5 х 15,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 21,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 7 |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 155 мм |
- Ціна: 1 061 ₴






