Іграшкова машинка Спецтехніка Трактор Каток металопластик на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 32176
578 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель спецтехніки виготовлена з комбінованих матеріалів: метал, пластмаса та гума.
Деталізована конструкція трактора дає змогу повністю вивчити пристрій спецтехніки, а рухоме навісне обладнання додасть цікавих барв у процес гри.
Модель обладнана потужним інерційним механізмом, реалістичними звуками роботи двигуна та підсвіткою прожекторів.
Особливості:
- Реалістична модель дорожньої ремонтної техніки
- Інерційний механізм
- Звукові ефекти (звук роботи двигуна)
- Світлові ефекти (підсвітка прожекторів)
- Рухоме навісне обладнання
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 25 х 10 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 11 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Асфальтовий каток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 578 ₴



