Джип на радіокеруванні Off-Road Hot Racing Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 32180
1 036 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крутий позашляховик на радіокеруванні — це справжня знахідка для фанатів перегонів і захопливих пригод. Мшинкою їздить вперед, назад, вправо, вліво, долає перешкоди. Завдяки своїй амортизації завдяки пружинам і гумовим колесам може їздити будь-якою поверхнею: пісок, бруд, земля, трава. Іграшка зроблена з якісного, комбінованого матеріалу, безпечного для здоров'я дитини.
Особливості:
- Стильний дизайн із контрастними елементами
- Швидко реагує на команди пульта та має чудову керованість
- Висока швидкість
- Великий радіус дії пульта
- Великі колеса з протекторним візерунком
- Амортизація
- М'які та еластичні гумові шини стійкі до ковзання
- Міцна посилена рама автомобіля
- Машинка працює від потужного акумулятора
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Підсвітка фар
Комплектація
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:14
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 4.8 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: батарейки 2-шт типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 26,3 х 18 х 13,8 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 17 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 35 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 263 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 138 мм |
- Ціна: 1 036 ₴






