Дитяча машинка Автобус металопластик інерційний з ефектами

- Немає в наявності
- Код: 32183
503 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детальна металопластикова модель міського транспорту вирізняється кольоровим забарвленням. Автобус має рухомі елементи: двері можна самостійно закривати та відкривати, натиснувши важіль, гумові дзеркала переднього огляду можна самостійно регулювати. Автобус обладнаний інерційним механізмом і має додаткові звукові та світлові ефекти.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі міського автобуса
- Яскрава колірна гама
- Автобус обладнаний інерційним механізмом
- Двері відчиняються за допомогою важелів
- Підсвітка фар і звуковий супровід руху, який активується натисканням на підвіску
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Додаткові ефекти, що працюють від батарейок, що входять до комплекту
- Автобус виготовлений із металопластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 20 х 4,5 х 6 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 7,5 х 9,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 503 ₴






