Машинка спецтехніка Евакуатор металопластик на батарейках Синій

- Немає в наявності
- Код: 32211
438 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен хлопчик радий був би отримати в подарунок прекрасно деталізовану модель спецтехніки, у масштабі 1:43.
Особливості:
- Машина обладнана інерційним механізмом
- Підсвітка маячків
- Звукові ефекти
- Кабіна металева
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:43
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 19 х 6,5 х 9 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 9 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 438 ₴



