Машинка спецтехніка Сміттєвоз світлозвукові ефекти інерційна

- Немає в наявності
- Код: 32135
404 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія металопластикових моделей Metal Gear здатна відразу підкорити серця маленьких автоколекціонерів. Прекрасно деталізована спецтехніка має рухомі деталі, металеву кабіну, кнопки зі звуковими сигналами та яскраву підсвітку. Однак варто потягнути машинку всього на кілька сантиметрів назад, і вона стрімко просунеться вперед, завдяки потужному інерційному механізму.
Особливості:
- На кабіні машини розташовані 4 кнопки, натискання на які активує відтворення звукових ефектів
- Маячки підсвічуються яскравим світлом
- Вантажівка виготовлена із суміщених матеріалів: металева кабіна та пластиковий кузов
- Іграшка обладнана потужним інерційним механізмом
- Має рухомі елементи
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:43
- Розмір іграшки: 23 х 5 х 7,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 7 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 75 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 404 ₴




