Дитячі пазли міні 28 елементів Dodo Щенячий патруль Молодші патрульні

- Немає в наявності
- Код: 32155
263 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл "Dodo" "Paw Patrol" — це чудовий спосіб для маленьких шанувальників мультфільму «Щенячий Патруль: Мегакіно» зануритися в захопливий світ пригод разом із могутніми героями — Ліберті та її помічниками.
Цей пазл складається з 28 елементів, що робить його ідеальним вибором для дітей від 3 років. Кожна деталь має яскравий колір і ретельно виготовлена, що робить процес складання цього пазла захопливим і веселим.
Це чудовий спосіб розвивати уяву, логічне мислення й координацію рухів у дітей.
Характеристики:
- Зображення пазла: Щенячий патруль
- 28 елементів
- Вік: Від 3 років
- Розмір пазла: 22 х 22 см
- Розмір одного елемента: 4,5 х 7 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 13,5 х 5 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 28 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 263 ₴


