Дитячий автомат Бластер із м'якими патронами та мішенню Blaster Shots Блакитний

-7%
- Готово до відправки
- Код: 32082
1 631 ₴
1 510 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шанувальники походів у тир із задоволенням спробують новий футуристичний автомат "Blaster Shots". Велика та потужна модель вражає своїм стильним виглядом і кольоровою гамою. Бластер вирізняється містким барабаном, що дає змогу виробляти 20 пострілів поспіль, не перезаряджаючи зброю.
Особливості:
- Механічний принцип дії
- Великий і місткий знімний барабан на 20 патронів
- До набору додається картонна мішень, розділена на сектор
- Знімний приклад
- 20 м'яких патронів на присосках
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Довжина автомата: 65 х 26 х 15,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 16,5 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 155 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 510 ₴


