Шкільний рюкзак для дівчинки Холодне серце

- Немає в наявності
- Код: 32005
635 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольоровий рюкзак невеликих розмірів призначений для дітей шкільного віку. Зручні м'які ремінці можна регулювати за довжиною. Рюкзак має одне відділення всередині, а також додаткові кишені з боків і велику кишеню на блискавці спереду. Крім цього, шкільний аксесуар має світловідбивні елементи, що відповідають за безпечне перебування дитини на вулиці темної пори.
Особливості:
- Оригінальний дизайн
- Клапан на змійці
- Світловідбивні елементи
- М'які ремінці, довжину яких можна регулювати
- Усередині одне містке відділення
- Додаткова кишеня на блискавці з тематичним тисненням
- Відкриті бічні кишені
- Спереду рюкзак прикрашений тематичним малюнком
Характеристики:
- Возраст: от 5-ти лет
- Розмір рюкзака: 25 х 16 х 31 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 30 х 7 х 56 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Фіолетовий |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 16 см |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
- Ціна: 635 ₴



