Набір дитячих інструментів для хлопчика Power Tool 64 елементи

- Немає в наявності
- Код: 31962
1 364 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів стане чудовим подарунком молодому досліднику та майстру на всі руки. До комплектації набору додали всі необхідні будівельні інструменти, які наочно показують основний принцип роботи їх справжніх прототипів.
Конструкція стійки містить основу, на якій розташовується механічна пилочка, з боків відкидні полички, на одній із яких встановлюється затискач, знизу два місткі контейнери для інструментів, а зверху 2 відкриті полички для найпотрібніших речей.
Комплектація:
- Болти різних розмірів
- Шурупи
- Цвяхи
- Шапочки на болти та саморізи
- Тренувальні бруски
- Затискач
- 2 викрутки
- Молоток
- Плоскогубці
- Пила
- Шестерні
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір столу: 66 х 30 х 68 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 58 х 13 х 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Висота | 680 мм |
- Ціна: 1 364 ₴

