Дитяче трюмо зі стільчиком дзеркалом і аксесуарами на батарейках Vanily Dream

-8%
- Готово до відправки
- Код: 31976
1 754 ₴
1 614 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна маленька принцеса має мати власне трюмо з прикрасами, яке допоможе відчути себе особливим і підтримувати свій казковий образ. Чарівний дизайн крижаної королеви, наклейки з принцесами, зручний стільчик і 3 полички для зберігання прикрас — про таке трюмо мріє кожна дівчинка!
Головною особливістю трюмо є додаткові звукові та світлові ефекти: натисніть на м'яку кнопку та почуєте казкову мелодію. До комплекту також входять додаткові аксесуари, включно з різними прикрасами, щітка для волосся, гребінець і функціональний фен.
Особливості:
- Дитяче трюмо зі стільчиком, виготовлене в казковому дизайні
- Має колірне забарвлення, де головним відтінком виступає ніжно-рожевий
- Дзеркало трюмо прикрашають 3 кольорові наклейки з принцесами
- До комплекту входять додаткові аксесуари
- Функціональний фен
- Трюмо та стільчик мають легко збірну конструкцію
- Покрокова інструкція збирання на коробці
Комплектація:
- Деталі трюмо
- Деталі стільчика
- Фен
- Сережки
- 2 флакончики косметики (муляж)
- 2 помади (муляж)
- 2 браслети
- 2 гумки для волосся
- Щітка для волосся
- Дзеркальце
- 4 каблучки
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 32 шт.
- Елементи живлення фена: Батарейки 1 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення трюмо: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри трюмо в зібраному стані: 43 х 30,5 х 75 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 62 х 10 х 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 32 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 750 мм |
- Ціна: 1 614 ₴




