Магнітний конструктор IBLOCK 32 деталі (PL-920-02)

- Немає в наявності
- Код: 31903
685 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір складається з 32 елементів. Деталі конструктора дають змогу дитині зібрати цікаві моделі й оригінальні фігури.
Конструктор із безпечного та екологічно чистого магніту.
Конструктор підходить дівчаткам і хлопчикам віком від 3 років. З його допомогою діти зможуть створити цікаві фігури та моделі та зрозуміти, як працює магніт. Деталі легко притягуються й міцно триматися. Гра з набором допоможе розвинути просторове мислення, дрібну моторику, фантазію та творче мислення.
Комплектація:
- 32 деталі з магнітами
- Наклейки з літерами (український алфавіт), геометричними фігурами та цифрами
- Інструкція українською мовою
Характеристики:
- Для дітей від 3 років
- Кількість деталей: 32 шт.
- Мова: Українська
- Матеріали: Пластик, магніт
- Паковання: В коробці
- Габарити упаковки: 28 х 6 х 25,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 32 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 255 мм |
- Ціна: 685 ₴




