Автомат на кульках з оптичним прицілом і лазерною підсвіткою M 41 Чорний

- Немає в наявності
- Код: 31900
722 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майбутні бійці спеціального призначення обов'язково оцінять потужний іграшковий автомат. Він працює за механічним принципом, тому для пострілу необхідно пересмикнути затвор. Знімний оптичний приціл із лазерною підсвіткою додасть тематичній грі реалістичність і дасть змогу хлопчикові відчути себе справжнім героєм, що стоїть на сторожі цивільного спокою.
Особливості:
- Іграшковий автомат сучасної моделі
- Чудова деталізація
- Механічний принцип роботи: пересмикніть затвор, щоб зробити постріл
- Знімний оптичний приціл із лазерною підсвіткою
- Стріляє патронами 6 мм, що не входять до комплекту
- Додатковий світловий ефект працює від батарейок, що входять у комплект
- Виготовлений із міцного первинного пластику.
Характеристики:
- Вік: Від 18 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 67 х 7 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 722 ₴


