Музичний мобіль Карусель на ліжечко Заводний механізм Прекрасні сни Limo toy Краєвид 2

- Немає в наявності
- Код: 31817
601 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карусель для ліжечка — функціональна, підвісна модель, яка легко встановлюється на дитяче ліжечко. Зручна та проста у використанні музична версія обладнана м'якими іграшками, з якими Ваш малюк буде із задоволенням грати. Така іграшка буде актуальною для найменших дітей від самого народження, адже саме каруселька над ліжечком допомагає дитині вивчати навколишній світ навколо себе. Дитяча, барвиста карусель виготовлена в яскравому забарвленні, що неодмінно приверне увагу та зацікавить вашу дитину.
Особливості:
- Зручна та легка під час встановлення та використання
- Яскраве забарвлення
- 4 м'які підвісні іграшки
- Модель працює від заводного механізму та не вимагає батарейок
- Музичний супровід
- Іграшка виготовлена з нетоксичних і безпечних матеріалів
- Поєднання міцного пластику та текстилю стане ідеальним вибором як корисний подарунок для будь-якої дитини
Характеристики:
- Вік: З народження
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 6 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 601 ₴

