Іграшковий Пістолет Бластер Commander RD-6 Коммандер Elite 2.0 Nerf Нерф

-9%
- Готово до відправки
- Код: 31851
770 ₴
700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в захопливий світ галактичних пригод із мегакрутим бластером! Ця зброя перетворить Вашого хлопчика на справжнього героя, готового підкорити зірки або вести люту битву в просторах міжгалактичної імперії.
Ергономічна конструкція цієї моделі поєднує в собі не тільки зручність використання, але й цікавий, сучасний функціонал, що вражає уяву кожного!
Особливості:
- Космічний дизайн ігрової моделі
- Чудова деталізація кожного ігрового елемента
- Механічний бластер револьверного типу
- Барабан на 6 стріл
- Є точки кріплення для дула та приклада
- Є два режими стрільби: звичайний і шквальний
- Барабан не відкидається
- Зручно та легко заряджається
- Бластер
- 12 стріл
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 7 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 27 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 700 ₴



