Машинка позашляховик на радіокеруванні 4х4WD Клімбер Climbing Car Фіолетовий

- Немає в наявності
- Код: 31741
1 387 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитина зможе відчути себе справжнім гонщиком, керуючи цією машинкою, що працює від акумулятора, що забезпечує тривалий час гри без потреби постійно замінювати батарейки. Завдяки пульту дистанційного керування, що входить до комплекту, ваша дитина зможе легко керувати машиною, здійснюючи різні маневри, обертаючи її вліво та вправо, а також рухаючи вперед і назад. Потужний позашляховик здатний легко долати бездоріжжя завдяки великим колесам із протектором.
Особливості:
- Стильний дизайн із контрастними елементами
- Швидко реагує на команди пульта та має чудову керованість
- Великий радіус дії пульта
- Повний привод 4х4
- Великі колеса з протекторним візерунком
- Амортизатори
- Ударостійкий пластиковий корпус
- Машинка працює від потужного акумулятора
- Світлові ефекти
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Рух пересіченою місцевістю
Комплектація:
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:14
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 6 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: батарейки 3-шт типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 28 х 19 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 21 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 1 387 ₴





