Машинка позашляховик на радіокеруванні X-Treme Sport Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 31756
769 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на дистанційному керуванні це супер позашляховик, у грі з яким дитина отримає масу позитивних емоцій і вражень. Для кожного хлопчика це буде захопливе проведення часу з такою машинкою, яка може жваво входити в поворот і швидко їздити навіть нерівною поверхнею. Завдяки своїй амортизації завдяки пружинам і гумовим колесам, які дають можливість кращого контакту з поверхнею. Іграшка зроблена з якісного, комбінованого матеріалу, що є важливим чинником під час купівлі.
Особливості:
- Стильний дизайн із контрастними елементами
- Швидко реагує на команди пульта та має чудову керованість
- Висока швидкість
- Великий радіус дії пульта
- Повний привод 4х4
- Великі колеса з протекторним візерунком
- Амортизація на всіх колесах
- М'які та еластичні гумові шини стійкі до ковзання
- Міцна посилена рама автомобіля
- Машинка працює від потужного акумулятора
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Рух будь-якою поверхнею: пісок, бруд, земля, трава
Комплектація:
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:14
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 26 х 16 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 17 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 769 ₴






