Машинка позашляховик на радіокеруванні 6-колісний 4х4WD Rock Crawler Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31770
676 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитина зможе відчути себе справжнім гонщиком, керуючи цією машинкою, що працює від акумулятора, що забезпечує тривалий час гри без потреби постійно замінювати батарейки. Завдяки пульту дистанційного керування, що входить до комплекту, ваша дитина зможе легко керувати машиною, здійснюючи різні маневри, обертаючи її вліво та вправо, а також рухаючи вперед і назад. Потужний позашляховик здатний легко долати бездоріжжя завдяки великим колесам із протектором.
Особливості:
- Стильний дизайн із контрастними елементами
- Швидко реагує на команди пульта та має чудову керованість
- Великий радіус дії пульта
- Повний привод 4х4
- 6 великих коліс з протекторним візерунком
- Гумові шини стійкі до ковзання
- Амортизатори
- Ударостійкий пластиковий корпус
- Машинка працює від потужного акумулятора
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Рух пересіченою місцевістю
Комплектація
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:16
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: батарейки 2-шт типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 27 х 13 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 16 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 45 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 676 ₴



