Машинка позашляховик на радіокеруванні Багі 2WD Jeep Racing Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 31785
757 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитина зможе відчути себе справжнім гонщиком, керуючи цією машинкою, що працює від акумулятора, що забезпечує тривалий час гри без потреби постійно замінювати батарейки. Завдяки пульту дистанційного керування, що входить до комплекту, ваша дитина зможе легко керувати машиною, здійснюючи різні маневри, обертаючи її вліво та вправо, а також рухаючи вперед і назад. Потужний позашляховик здатний легко долати бездоріжжя завдяки великим колесам із протектором.
Особливості:
- Стильний дизайн із контрастними елементами
- Швидко реагує на команди пульта та має чудову керованість
- Висока швидкість
- Великий радіус дії пульта
- Привод 2WD
- Великі колеса з протекторним візерунком
- М'які та еластичні гумові шини стійкі до ковзання
- Міцна посилена рама автомобіля
- Машинка працює від потужного акумулятора
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Рух будь-якою поверхнею: пісок, бруд, земля, трава
Комплектація
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:18
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: батарейки 2-шт типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 21,2 х 12 х 8,7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 12 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Баггі |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 35 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 87 мм |
- Ціна: 757 ₴


