Набір для створення прикрас My Magic Princess 25 предметів

- Немає в наявності
- Код: 31725
482 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості містить усе необхідне для створення ексклюзивних браслетів, прикрашених своїми руками.
Особливості:
- Стильне подарункове пакування, що робить його ідеальним подарунком для творчо налаштованих дітей
- Основа для браслетів і кольє
- Багатий вибір намистин різних форм, кольорів і текстур
- Різноманітні підвіски, які надають особливого шарму твоїм браслетам
- Допоможе поліпшити координацію та уяву, а також розвиває почуття стилю та сприйняття кольорів
Комплектація:
- 10 бусин
- 6 підвісок
- 1 підвіска у формі хвоста русалки
- 4 металеві шарми
- 1 основа для браслета
- 2 основи для кольє
- подарункова коробка
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 25 шт.
- Розмір подарункової коробки: 10,5 х 5 х 15 см
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 16 х 5,5 х 18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Висота | 18 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 482 ₴



