Набір для створення прикрас у сумочці Princess Bag 27 предметів

-9%
- Готово до відправки
- Код: 31726
449 ₴
407 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості містить усе необхідне для створення ексклюзивних браслетів та інших прикрас своїми руками.
Особливості:
- Стильне подарункове пакування, що робить його ідеальним подарунком для творчо налаштованих дітей
- Основа для браслетів і кольє
- Основи для створення кільця та сережок
- Багатий вибір намистин різних форм, кольорів і текстур
- Різноманітні підвіски, які надають особливого шарму твоїм браслетам
- Допоможе поліпшити координацію та уяву, а також розвиває почуття стилю та сприйняття кольорів
Комплектація:
- 10 бусин
- 6 підвісок
- 4 металеві шарми
- 1 основа для браслета
- 3 основи для кольє
- 1 основа під кільце
- 1 основа для пари сережок
- 1 сумочка (колір в асортименті)
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 27 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 17 х 7 х 15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 15 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 407 ₴

