Лялька Емілі Emily Fashion Mermaid Русалонька з фігуркою морського мешканця 30 см Вид 1

-10%
- Готово до відправки
- Код: 31496
602 ₴
540 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Emily — справжня лялькова принцеса-русалонька, що оживає у світі дитячої уяви. Лялька здатна перетворити будь-яку гру на захопливу підводну пригоду, наповнену магією й казковістю. Вона стане ідеальним подарунком для маленької дівчинки, яка мріє про власне королівство й незабутні подорожі незвіданими глибинами морів і океанів.
Особливості:
- Представлена в образі русалоньки
- Знімний текстильний хвостик
- Ігрова фігурка морського мешканця
- Довге волосся ляльки можна розчісувати й укладати в зачіски, що розвивають у дитини креативність і дрібну моторику рук
- Гнучкі ручки та ніжки дають змогу іграшці приймати різноманітні пози, що робить гру з нею набагато цікавішою
- У наборі представлені додаткові аксесуари, що розширюють можливості гри
- Чудова деталізація обличчя й особливий образ із хвостиком надають ляльці особливого шарму
- Лялька виготовлена з гіпоалергенних матеріалів чудової якості, що надають їй реалістичності та забезпечують довговічність гри
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота іграшки: 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 6,5 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 540 ₴

